AKBULUTLAR DANIŞMANLIK BAKICI AJANSI

Arayışınızın, aciliyetinizin ve bunun da öneminin farkındayız… Size uygun her türlü bakıcıyı geniş bakıcı ağımızla bir günde buluyor ve değerlendirmeniz için sizlere sunuyoruz.

Bakıcı arıyorum diyen aile’lerden misiniz? O hâlde tamamen doğru yere geldiniz. Akbulutlar Danışmanlık Bakıcı Ajansı olarak bunca zamandır bakıcı arayan bütün ailelere destek olduk. Sizinde yapmanız gereken tek şey sitemizde bulunan iletişim numaralarımızdan bize ulaşmanızdır. Sizler için en uygun bakıcıyı seçerek sizinle iletişim kurmasını sağlamaktayız…

BAŞLICA HİZMETLERİMİZ

Bebek Bakıcısı…

Bir bebek bakıcısına sahip olmanın ebeveynler için büyük ölçüde faydalı olduğuna şüphe yoktur; Bebek bakıcılığı, ebeveynlere iş esnekliği, eşinizle olan ilişkinizi geliştirme yeteneği, rahatlama, tutarlılık ve belki de en önemlisi gönül rahatlığı sağlayabilir.

Bebek veya küçük çocuklar yetişkinler hakkında bildiklerinden çoğu şeyi ebeveynlerinden ve büyükanne, büyükbaba, amca ve teyzeler gibi diğer aile üyelerinden öğrenirler. Bu, okul çağına gelene kadar farklı geçmişlere, deneyimlere, becerilere ve felsefelere sahip yetişkinlerle etkileşim kurmak için çok fazla fırsat elde edemedikleri anlamına gelir.

Bir bebek bakıcısı tutmak çocuklarınıza nasıl bir yarar sağlar?

Bir bebek bakıcısının en büyük avantajlarından biri, size gelmeleridir. Bu hem sizin hem de çocuğunuz için bir kazançtır. Çünkü size zaman kazandırır ve çocuğunuza kendi evi gibi aşina olduğu bir yerde olmanın rahatlığını sunar.

Çoğu çalışan annelerin çocuklarıyla vakit geçirmek için yeterli zamanları yoktur. Çocuklara bakmakla ilgili en önemli işler genellikle çocuk bakıcısı, Dadı veya bebek bakıcısı gibi bir yardım almayı olmazsa olmaz bir şart haline getirir. Çocuk bakımı bitmeyen sabır, sevgi ve emek gerektirir.

İnsanlar genellikle çocukların dadılarıyla neden bu kadar güçlü bağlar kurduklarını merak eder. Bir çocuğun kalbini ve sevgisini kazanmak çok fazla bir şey gerektirmez. Dadıların bir çocuğun hayatında bu kadar önemli olmasının nedenleri çoktur.

Bunların en önemlilerinden bazıları şunlardır:

1. Diğer Yetişkinlerle Etkileşim kurabilmeleri

2. Kendi evlerinde olmanın Rahatlığı

3.Yeni Hobiler kazanabilmeleri

4.Dadı’nın Çocuklarla daha fazla Vakit Geçiriyor olması

5.Dadı’nın Çocuğun İhtiyaçlarını Karşılaması

6.Dadıların çocuklar için Eğlenceli olması

Bir bebeğin birkaç ihtiyacı vardır. Beslenmek, temizlenmek, sıcak tutulmak ve sarılmak ister. Tüm bunları sağlayan kişiyle doğal olarak bir bağ kuracaktır. Bu kişi anneden başka biri olursa, bebek ihtiyaçları için o kişinin varlığına güvenecektir. Bu çocuğun doğal bir içgüdüsüdür ve tercihlerle ilgisi yoktur.

Bir bebeği doğurmak, anne ile bebek arasında otomatik olarak bir bağ oluşturur. Bu bağ, bebeği sevmek ve ona bakmakla daha da güçlenir. Ama Anne herhangi bir nedenle bunu yapamıyorsa, bebek kendisini sevdiğini ve umursadığını hissettiği kişiyle otomatik olarak bir bağ kurar.

Dadılar ebeveynlerden daha eğlencelidirler. Ebeveynlerinden daha rahattırlar. Böylece çocuklar daha eğlenceli ve güzel deneyimler yaşayabilirler. Bu, Dadılar ile geçirilen zamanı, dinlenme ve oyun zamanı olarak dört gözle bekleyen çocuklar için daha değerli kılar.

Bir Bebek Bakıcısı, yeni doğan uygulamaları konusunda pratik deneyime sahiptir. Bebek bakımı, gelişim takibi, uyku düzeni oluşturma gibi yeni doğan bakımında kabul edilen uygulamalar hakkında güncel bilgilere sahiptirler. Bebeğin yaşamının ilk birkaç ayında ebeveynlere hem eğitim hem de destek sağlayacaklardır.

Biz Akbulutlar Danışmanlık olarak; Yeni doğan bebeklerinize daha sağlıklı bir bakım sağlayabilmek için yanınızdayız; Bebek bakıcılarımız Bebek bakımı konusunda da uzmanlaşmıştır! Sizin %100 verim alabilmeniz için sizlere yardımcı olacaklardır…

Çocuk Bakıcısı…

Özellikle çalışan anne babalar ve profesyonel olarak zamanlarını en verimli şekilde kullanmak zorunda olan ebeveynlerin evlerinde güvenle ve sağduyu ile çocuklarını teslim edebilecekleri bir çocuk bakıcısı arayışı olmaktadır. Çocuklara temel bakım hizmetlerini yanısıra eğitim ve öğretim desteği veren çocuk bakıcıları aynı zamanda çocuklar için bir rehber olma özelliğini de korur. Siz de aileniz için en uygun çocuk bakıcısına ve çocuk bakıcısı ücretleri bilgisine bizi arayarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca bir çocuk bakıcısı arayışınız sırasında adaylarda aramanız gereken nitelikler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Çocuk bakıcıları, çocuğunuza yeni şeyler deneme, yeni hobiler ve beceriler edinme fırsatı sağlayabilir. Çocukların spor uygulamaları ve diğer ders dışı etkinlikler, elverişsiz ve esnek olmayan toplama ve bırakma süreleri nedeniyle çalışan ebeveynler için zor olabilir. Ancak bir bebek bakıcısı ile çocuğunuz dans dersleri almaya başlayabilir veya her zaman denemek istediği yüzme takımına katılabilir. Buna ek olarak, çocuk bakıcılarının çocuğunuzla paylaşabilecekleri çok çeşitli beceri ve hobileri vardır, bu da çocuğunuzun ufkunu genişletmesi için birçok fırsat sağlayacaktır!

Çoğu Dadı ve Bakıcı, çocuklara ebeveynlerinden daha fazla zaman harcar. Bu nedenle, çocuklar bakıcılarına ebeveynlerinden daha aşina olurlar. Rahatlamak istediklerinde ve yardıma ihtiyaç duyduklarında genellikle ebeveynden ziyade Dadıya dönerler. Bu şekilde de Bakıcılarına güvenmeyi öğrenirler.

Güvenilir bir şekilde çocuklarınızı emanet edebileceğiniz çocuk bakıcıları aynı zamanda çocuklarınıza farklı eğitim ve hobiler de kazandırabilir. Bu eğitimler yabancı dil eğitiminden, oyun ablası tarafından kazandırılabilen çeşitli sosyal becerilere kadar farklı şekillerde ortaya çıkabilir.

Günümüzde hem iş hem de eğitim hayatının vazgeçilmez unsurlarından biri İngilizce diline hakimiyet olarak ön plana çıkmaktadır. Bu bilinçle hareket eden ebeveynler de erken yaşta yabancı dil eğitimine destek olmak amacıyla İngilizce bilen çocuk bakıcısı arayışına girmektedir. Bu arayışınız sırasında siz de aday bakıcıların İngilizce yeterliliğini mutlaka sorgulamalısınız. Aynı zamanda yabancı çocuk bakıcısı arayışınız sırasında bakıcının ana vatanında konuşulan İngilizce aksanı hakkında da bilgi sahibi olmanız gerekmektedir. Seçiminizi bu doğrultuda yapabilirsiniz.

Çocuk Bakıcısı Ücretleri

Çocuk bakıcısı fiyatları yaşanılan şehire, bakıcının deneyim ve yeteneklerine, sunulacak hizmetin kapsamlarına göre değişiklik göstermektedir. Bu bağlamda İstanbul çocuk bakıcısı fiyatları ile diğer şehirler arasında farklılıklar gözlemlenebilir. Öte yandan yabancı çocuk bakıcısı ücretleri de bakıcının ana vatanına göre değişiklik gösterebilmektedir. Siz de çocuk bakıcısı ücretleri araştırmanızı yaparken tüm bu hususları göz önünde bulundurmalısınız.

Size Uygun Çocuk Bakıcısı

Siz de eğer bir çocuk bakıcısı arayışında iseniz tabii ki bütçeniz eşliğinde bir seçim yapmak durumundasınız. Çocuk bakıcısı seçeneklerine erişmek için sitemiz üzerinden bize ulaşabilir, çocuk bakıcısı aramalarınız için profesyonel, güvenilir ve referanslı bakıcıya bizimle hemen ulaşabilirsiniz.

Sizin İçin En Uygun Bakıcıyı Nasıl Buluyoruz?

İletişim bilgilerinizi formdan bize ulaştırabilirsiniz veya müşteri temsilcimiz sizi arayarak almak istediğiniz hizmeti ve aradığınız güvenilir bakıcı özelliklerini tespit eder ve  size bir gün içerisinde eleman profilini, resimlerini referanslarıyla birlikte sunar…

Yaşlı Bakıcısı…

Yaşlılık hassas bir dönemdir; yaşlıların kaygısız sağlıklı bir yaşam sürmeleri için bakıma ve rahatlığa ihtiyaçları vardır.

Amacımız, en yüksek kalitede bakım sağlarken, yaşlanan ebeveyninizin bağımsızlığını korumak ve güvenilir bir bakıcı yardımıyla evde rahat bir şekilde kalmalarını sağlamaktır.

Yaşlı yetişkinler, yaşlandıkça genellikle çeşitli bakım ihtiyaçları, kişisel riskler ve endişelerle karşılaşırlar. Tüm bu bakım gereksinimlerini karşılamak ve benzersiz koşullara uyum sağlamak için, yaşlı bakıcısı tutmanız gerekebilir. Yaşlı Bakıcısı, günlük yaşamın temel aktivitelerinin bakımıyla ilgili yardımdan, arkadaşlık ve hastalığı varsa semptomlarına yönelik desteğe kadar, yaşlanma sürecinin farklı aşamalarındaki yaşlılara destek sağlar. Yaşlı Bakıcısı, neşeli arkadaşlıklar sunan ve zorlu zamanlarda bile morallerini yükselten yaşlılarla anlamlı ilişkiler geliştiren profesyonel bakıcılardır.

Yaşlı Bakıcısı Ne Yapar?

Sağlık Kontrolü…

Bakıcınızın en temel görevi sevdiklerinizin sağlığını kontrol etmektir. Ağrı düzeylerini değerlendirmesi, tıbbi randevuları planlaması veya ilaçları ve kronik durumları yönetmesi gibi temel görevleri vardır.

Samimi bir Arkadaşlık…

Yaşlı Bakıcısının en önemli ama bazen gözden kaçan özelliklerinden biri de arkadaşlıktır. Yaşlı yetişkinlerde yalnızlık hissi, depresyon da dahil olmak üzere ciddi sağlık sonuçlarına yol açabilir. Sizin veya ailenizin zaman ayıramadığı durumlar olabilir. Fakat Yaşlı Bakıcısı her zaman yanında olacaktır.

Temizlik Konusunda Yardım…

Sevdiğiniz kişi yaşlandıkça, bakımı giderek daha zor hale gelebilir. Daha yaşlı yetişkinlerin elektrikli süpürgeyi süpürme, bulaşıkları yıkama veya çöpleri çıkarma konusunda yardıma ihtiyacı olabilir. Sevdiğiniz kişi bir evde yaşıyorsa günlük bakım gibi ev işleri sizin yardımınızla bile üstesinden gelemeyecekleri kadar fazla olabilir. Sevdiğiniz yaşlılarınız, bir yaşlı bakıcısı rahatlığından ve desteğinden yararlandığında olumlu gelişmeleri sizde gözlerinizle göreceksiniz.

Yaşlı Bakıcısı Hizmetimizle Yanınızdayız…

Yaşlı Bakıcısı hakkında daha fazla bilgi verebiliriz! Yaşlı Bakıcısı için bize ulaşın. Aileniz için fark yaratan bakım sunabilmemiz için sizinle ve sevdiklerinizle kişisel bir ilişkinin temelini oluşturacağız.

Eve Yardımcı Bayan…

Eve Yardımcı Bayan; Daha çok çalışan kadının ihtiyacı gibi görünen ev temizlik personelleri, aslında günümüzde çalışmayan kadınlarında yöneldiği bir ihtiyaç halini almıştır.

Ev ile ilgili işleri yapmak ile sorumlu olmaları kişilerin sevdiklerinden yada sosyal hayatlarından çaldıkları bir süre gibi algılanmaktadır. Doğruluk payı da yüksektir. Bir anne ev işleri ile ilgili harcadığı zaman ve enerjisini çocuğuna ayıramamak da hatta ev işlerinin sorumluluğunun getirdiği yorgunluk hissi ile kaliteli sosyal bir yaşam ve ebeveyn ilişkisi yaşayamamaktadır. Dolayısı ile ev yardımcısı talep etmek bu iş bölümü ile birlikte kendilerine ve sevdiklerine daha fazla vakit ayırmaktadır.

Ev işi personelleri o eve ait temizlik düzeninin benimsenmesi ve aile fertlerinin hijyenik koşullarda yaşamasını sağlamakla yükümlüdür. Her evin ve bireylerinin temizlik anlayışı farklı olduğundan yönlendirmelere açık , düzenli öncelikle kendi kişisel temizliğine özen gösteren yardımcı adayları ile çalışmayı talep etmek, yardımcı seçerken alınacak doğru kararlar arasındadır.

AKBULUTLAR DANIŞMANLIK

Akbulutlar Danışmanlık Bakıcı Ajansımıza; Hangi yaş grubunda; hangi yetenek, ilgi ve vasıflara sahip kişi veya kişiler aradığınızı söyleyin; sizin için en iyisini bulmak üzere hemen çalışmaya başlayalım…

YABANCI BAKICILARIMIZ

Yabancı Bakıcılar…

Ülkemizde son yıllarda en çok tercih edilen bakıcılar filipinli ve yabancı bakıcılardır. Aileler çocukları için artık yabancı bakıcılar ile çalışmak istiyorlar. Ailelerin çok tercih etmesinden dolayı popüler olan filipinli bakıcılar ülekmize gelerek çalışma izinlerini almış bir şekilde bakıcılık yapmaktadırlar.

Ailelerin istek ve tercihlerine göre çocuk bakıcıları, hasta bakıcılar,yaşlı bakıcılar gibi birçok hizmeti sizlere sunuyoruz. Filipinli bakıcıları birçok iş adamı ve ünlüler tercih ediyor ve çocuklarını daha iyi bir şekilde yetiştirmek adına bu bakıcılar ile çalışıyorlar. Filipinli bakıcıların ingilizce bilmeleri ailelerin çocuklarının küçük yaşta ingilizce öğrenmesi için bu bakıcıları tercih etme sebepleri arasında yer alıyor.

Filipinli Bakıcı…

Filipinli bakıcılar, geçtiğimiz yıllarda en çok konu olan ve aratılan bakıcılık hizmetleri arasında yer alıyor. Peki neden Filipinli bakıcılar diğer bakıcılardan daha çok aratılıyor veya talep görüyor? Ailelerin Filipinli dadılarla ilgili görüşleri her zaman son derece olumlu olmuştur.

Filipinli Bakıcı Fiyatları, filipinli bakıcılar genel araştırmalara göre şu anda  1000-1500 dolar arasında aylıklarla çalışıyor. Fiyatlar filipinli bakıcıların yaptıkları işlere göre değişiklik göstermektedir.

Filipinli bakıcıların tercih edilmeleri arasında yabancı dili çok iyi bilmeleri piyasada isim yapmış olmaları ve işlerini büyük bir titizlikle yapmalarıdır. Filipinli bakıcılar; Yaptıkları işte gerekli bütün eğitimleri almış ve kariyerleri olan insanlardır. Türkiye’de tercih sebepleri arasın da bu özlellikleri ön plana çıkmaktadır.

Etiyopyalı Bakıcı…

Etiyopyalı çocuk bakıcısı, Etiyopyalı bebek bakıcısı, Etiyopyalı hasta bakıcı, Etiyopyalı yatılı bakıcı, Etiyopyalı yaşlı bakıcısı alanında sizlere deneyimli Etiyopyalı bakıcılarımız ile hizmet vermekteyiz. Sizlerde bizi arayarak tüm yakınlarınız ve yaşlılarınız için en iyi şekilde bakıcılık hizmeti alabilirsiniz.

Etiyoptyalı Çocuk Bakıcısı; Çocuk ve bebek bakma konusunda uzman deneyimli ekiplerimizden sizde faydalanabilirsiniz. Hastalarınızın ve yaşlı yakınlarınızın ihtiyaçlarının hızlı bir şekilde yerine getirilmesi ve onların iyi bir şekilde rahat ettirilmesini sağlatmak amacıyla onları yalnız bırakmayarak bir refakatçi tutmak isterseniz bizler sizler için en iyi ve profesyonel yardımcıları buluyoruz.

Size yönlendireceğimiz hasta bakıcı hastanızın kişisel temizliğini oda temizliğini günlük ihtiyaçlarının giderilmesini ilaç kullanıyor durumda ise bunların saatlerinde düzenli bir biçimde verilmesini ve yeme içme konusunda sağlıklı bir şekilde beslenmesini sağlayarak ona her konuda yardımcı olacak bir yardımcı olacaktır ve sizin tamamen içinizi rahat ettirecek gözünüzün arkada kalmamasını sağlayacaktır.

Endonezyalı Bakıcı…

Endonezyalı Bakıcı Hizmeti Çocuk bakımı, hasta bakımı veya yardımcı olarak Endonezyalı bakıcılar ile çalışabilirsiniz. Akbulutlar Danışmanlık olarak evde bebeklerinize bakacak işini bilen deneyimli, referanslı bebek bakıcılarımızı sizlere vermekteyiz.

Bebeklere bakacak bilgi ve tecrübeye sahip bakıcılar; yerli ve yabancı olarak tercih edebileceğiniz bir ortam sağlamaktayız. İsteğe bağlı olarak İngilizce bilen Endonezyalı bakıcılar alabilirsiniz. Kurumsal firmamızdan alacağınız bakıcılarımız alanlarında tecrübeli ve birikimlidirler.

Nepalli Bakıcı…

Nepalli Bakıcılar; Nepalli çocuk bakıcısı, Nepalli bebek bakıcısı, Nepalli hasta bakıcı, Nepalli yatılı bakıcı, Nepalli yaşlı bakım elemanı,  Nepalli yardımcı. Ülkemizde birçok aile çocukları için bakıcı tutarak onların gelişme çağlarında yanlarında onlara güvenle bakabilecek bakıcılar arıyorlar.

Günümüz şartlarında çalışmak durumunda olan anneler ve işlerinin yoğunluğundan çocuklarına daha iyi bir gelecek sunmak için çalışan aileler evde çocukları için güvenilir bakıcılar aramaktadırlar.

Nepalli bakıcılar güvenilir, titiz, deneyimli ve sorumluluk sahibi kişiler oldukları için tercih edilmektedirler. Nepallilerin dilleri İngilizce oluğu için, çocuklarınız evde İngilizceyi öğrenerek ve pratik yaparak küçük yaşta dünyadaki en geçerli yabancı dili öğrenmiş olacaklar. Deneyimli Nepalli yatılı bakılarımız için bizi arayabilirsiniz.

Akbulutlar Danışmanlık Saygılar Sunar…